Testovací elektrokolo Superior s pohonem Shimano E8000

posted in: Novinky | 6

Jedno z nejlehčích horských elektrokol na trhu – to je Superior eXP 919 s výkoným pohonem Shimano STEPs E8000. Tento pohon se středovým motorem je novinkou na letošním trhu s elektrokoly a jaké jsou jeho výhody v porovnání se srovnatelnou konkurencí, jako jsou středové motory Bosch nebo Yamaha?:

 

 • kompaktní rozměry, středový motor i baterie patří mezi nejmenší a současně i nejlehčí. To umožňuje tomuto elektrokolu váhu 19 kg.
 • motor má standartní nominální výkon 250 W, s krouticím momentem 70 Nm se silou blíží momentálně asi nejlepšímu motoru na trhu Bosch Performance CX.
 • nízký Q-faktor – šířka mezi pedály je stejná jako u klasického jízdního kola.
 • při vypnutém pohonu není žádný odpor motoru, elektrokolo jede stejně jako normální kolo.
 • malá baterie má vysokou kapacitu 504 Wh, která dává běžný dojezd kolem 100 km. Minimální životnost baterie je 1000 kompletních nabíjecích cyklů.
 • ovládání pohonu elektromotoru je dvěma páčkami prakticky shodné s normálním řazením Shimano Di2.
 • malý nenápadný displej s všemi základními údají o jízdě.

Samotné elektrokolo Superior eXP 919 je postaveno na lehkém duralovém rámu Alu X6 Ultralite, s vidlicí Reba RL a komponenty Shimano Deore/SLX. Kompletní specifikace ZDE.

 

Pro koho bychom tento stroj doporučili? Především pro bývalé cyklisty a opravdové sportovce, kteří hledají elektrokolo co nejbližší klasickému horskému kolu, ale rádi už si nechají nebo potřebují pomoct.

 

Toto špičkové elektrokolo máme na naší prodejně k dispozici jako testovací. Testovací vyjížďka na max. 3 hodiny je zdarma. Delší zapůjčení je za 1000 Kč/den – půjčujeme maximálně na 2 dny. Při případném následném učinění objednávky na libovolné elekrokolo Superior bude půjčovné odečteno od ceny elektrokola.

 

Horské elektrokolo na 29″ kolech Superior eXP 919.

 

Opravdu kompaktní středový motor Shimano E8000 se 70 Nm kroutícího momentu.

 

Displej je kompaktní a chráněný vedle představce.

 

Ovládání pohonného systému pomocí řadících páček, stejných jako má řazení Di2.

 

Rámová baterie Shimano – malá ale s velkým dojezdem.

 

Elektrokolo je vybaveno kvalitní komponenty.

6 Responses

 1. MaxPowerdaype
  |

  Download missing dll from [url=http://founddll.com/mshy32-dll/]Download mshy32.dll[/url] page. Fix your error now!

 2. EJblags
  |

  Elton John is my favourite piano musician of all time. I’m happy to present for you this tour list 2019. Check [url=http://eltonjohntour2019.com]Elton John tickets Denver[/url] link to get your best tickets for the farewell Elton John tour 2019.

 3. Cliffdaype
  |

  Joe Bonamassa is a famous country singer, so don’t miss the possibility to visit [url=http://joebonamassatour.com/]Joe Bonamassa concert charleston sc[/url]

 4. ShowLal
  |

  In year 2019 there are lot of movies coming out. Obviously, there are Avengers part 2, new Star Wars Episode nine and many others. These are movies that everyone wants to see, but sometimes you can miss it.It is where applications come in handy you can watch a movies for free. Btw, looking for the best app to watch free movies on your Android phone? Then your should check Showbox Application. This is the most famous app today that has a big library of tv shows and films. This app is also available for Windows users. But your need to download it first to enjoy free movies [url=http://showbox-all.com]Showbox download for PC[/url]

 5. KimerKEX
  |

  Interested in hardrock? How about Kiss band? They are on a tour this year all across the US&Canada. Click on [url=http://kisstourdates.com]KISS Tour Bristow[/url] to know more about KISS ticket price in 2019.

 6. CarrieKEX
  |

  Carrie Underwood is my favourite US singer. She is young, beautiful and charming female in her 30s. Her strong voice takes me away from all troubles of this world so I start enjoy my life and listen songs created by her voice. Now the singer is on a Cry Pretty 360 Tour started in May of 2019. The concerts scheduled for this year, up to the last day of October. Ticket prices are moderate and available for all men and women with different income. If you love contry music, then you must visit at least one Carrie’s concert. All tour dates are available at the [url=https://carrieunderwoodtour.com]Carrie Underwood tour Cincinatti[/url]. Visit the website and make yourself familiar with all Carrie Underwood concerts in 2019!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.